Značka: ALMI
Veľkosť štvornožca: stredná
Vek: Dospelí
Veľkosť balenia: 3 kg, 12 kg

ALMI Medium Adult

Kompletné superprémiové krmivo pre dospelé psy stredných plemien.
Plné čerstvých rýb a hovädzieho mäsa.

Granule ALMI sú obohatené o PlaqueOff™, ktorý klinicky preukázateľne znižuje zubný povlak, zubný kameň a zlepšuje zápach z úst.
Značka: ALMI
Veľkosť štvornožca: stredná
Vek: Dospelí
Veľkosť balenia: 3 kg, 12 kg

Podrobnosti

Kompletné superprémiové potraviny ALMI
pre dospelé psy stredných plemien


Granule ALMI sú obohatené o PlaqueOff™, ktorý klinicky preukázateľne redukuje zubný povlak, zubný kameň a zlepšuje zápach z úst.
Obsahujú vysoký podiel čerstvých rýb a hovädzieho mäsa a poskytnú vášmu psovi vyváženú a výživnú stravu bohatú na bielkoviny a tuky pre zdravé svaly, kožu a srsť.
Pre lepšiu stráviteľnosť je súčasťou krmiva ryža. Krmivo neobsahuje ani lepok, takže je vhodné aj pre psov s citlivým žalúdkom.


Kľúčové vlastnosti
  • Vysoký podiel čerstvých rýb a hovädzieho mäsa
  • Obsahuje PlaqueOff™, ktorý redukuje zubný povlak, zubný kameň a zlepšuje zápach z úst
  • Výživná strava bohatá na bielkoviny a tuky pre zdravé svaly, kožu a srsť
  • Dobrá stráviteľnosť vďaka obsahu ryže

Zloženie: Mäso (čerstvé rybie mäso 21,6 %, sušené hovädzie mäso 18 %, čerstvé hovädzie mäso 11,2 %, sušené rybie mäso 4 %), ryža, hydinový tuk, hrášok, sušená jablčná dužina, repná vláknina, hydrolyzované rybie bielkoviny 3 %, kvasnice, lososový olej, minerálne látky, Ascophyllum Nodosum (Kelpa) PlaqueOff 0,25 %, brusnice, glukosamín, chondroitín sulfát, Yucca schidigera.
Analytické zložky:
Hrubé bielkoviny 27 %, hrubé oleje a tuky 14 %, hrubá vláknina 3,2 %, hrubý popol 5,5 %, vápnik 1 %, fosfor 0,74 %.

Obsah prídavných látok v 1 kg:
  • Stopové prvky: Železo 157 mg (doplnené chelátom železa a n-hydrátom aminokyselín a monohydrátom síranu železnatého), meď 21 mg (doplnené chelátom medi a n-hydrátom aminokyselín a pentahydrátom síranu meďnatého), mangán 39 mg (doplnený chelátom mangánu a n-hydrátom aminokyselín a oxidom mangánovým), zinok 173 mg (doplnený chelátom zinku a n-hydrátom aminokyselín a oxidom zinočnatým), jód 3,3 mg (doplnený jodičnanom vápenatým bezvodým);
  • vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s porovnateľným účinkom: vit. A 16057 MJ, vit. D3 1256 MJ, vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 232 mg, niacínamid 59 mg, vit. B1 5,3 mg, vit. B2 10 mg, vit. B6 6,7 mg, vit. B12 170 µg, vit. C 120 mg, pantotenát vápenatý 19 mg, kyselina listová 0,67 mg, biotín 0,5 mg, cholín chlorid 477 mg;
  • antioxidanty; konzervačné látky; senzorické prísady: rozmarínový extrakt 100 mg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.