Značka: Aminela

Aminela Clean Ekologický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy 1L

Aminela Clean pre psov je netoxický prípravok, ktorý sa používa na odstraňovanie pachov a nečistôt zo psov. Účinne odstraňuje zápach moču, výkalov, zvratkov atď. Obsahuje baktérie a enzýmy, ktoré jemne a účinne rozkladajú organické nečistoty. Prípravok možno použiť na textílie, čalúnenie, koberce, podlahy, postele a murivo. Prípravok nezanecháva škvrny a má príjemnú vôňu. Odstránenie zápachu zabraňuje ďalšiemu opätovnému označovaniu.

Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Ingredients:
Prírodné baktérie, enzýmy, destilovaná voda, parfumovaná zložka a biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky.

Značka: Aminela

Podrobnosti

Návod na použitie:


Aplikujte sprej na znečistené miesto a jeho okolie, dostatočne nasýtite povrch. Nechajte pôsobiť a prirodzene zaschnúť. V prípade škvŕn je potrebné prípravok naniesť znovu.Skladovanie:


Skladovanie: mimo dosahu detí, pri teplote 10 - 40 °C, chrániť pred priamym slnečným žiarením.Bezpečnostné pokyny:


Vdýchnutie alebo kontakt s pokožkou môže spôsobiť miernu alergickú reakciu. Po zasiahnutí opláchnite vodou a v prípade zdravotných problémov vyhľadajte lekársku pomoc.Vyrobené v Českej republike!

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Aminela

Spoločnosť Aminela vyrába značkové obojky, vodítka, postele a matrace. Všetky výrobky sa vyrábajú v Českej republike. Pri výrobe sa venuje veľká pozornosť kvalite spracovania, aby výrobok vydržal čo najdlhšie.