Práve si prehliada 3 zákazníci.
Značka: LISHINU
Veľkosť štvornožca: XS
Vek: Čierna

Lishinu3 vodítko 3v1 černé velikost XS (2-4kg)

Samonavíjacie vodítko s lanom pre psov bez použitia rúk.
Značka: LISHINU
Veľkosť štvornožca: XS
Vek: Čierna

Podrobnosti

Samonavíjacie vodítko s lanom pre psov bez použitia rúk. Vyrobené v Slovinsku.
NÁŠ TIP: NENAŠLI STE VODIDLO VO VAŠEJ OBĽÚBENEJ FARBE? NEVADÍ, NÁHRADNÉ KRYTY PONÚKAME AJ AKO SAMOSTATNÉ PRÍSLUŠENSTVO, TAKŽE SI MÔŽETE ĽAHKO PRISPÔSOBIŤ FARBU VODÍTKA.

Revolučné hands-free vodítko a jedno z najľahších samonavíjacích vodidiel vôbec teraz prichádza vo svojej najnovšej edícii Lishinu3. Vodítko Lishinu si zachovalo všetky svoje silné stránky a stále obsahuje automatickú brzdu, na ktorú má celosvetový patent, ale teraz je vybavené vylepšeným tlačidlom. Vďaka nemu môžete lano natrvalo zablokovať.
Pravdepodobne ste to zažili aj vy... Hľadáte kľúče alebo odomykáte dvere a potrebujete ďalšiu ruku na vodítku. Alebo možno radi beháte, ale s vodítkom v ruke vám to veľmi nejde. Potrebujete viesť kočík, zdvihnúť telefón alebo zaviazať si šnúrku. S vodidlom Lishina môžete mať svojho psa neustále pod kontrolou, ale nebude vám prekážať v ruke. Lishinu môže byť riešením aj pre ľudí so zdravotným postihnutím.
Lishinu je hands-free vodítko, ktoré si pripnete na zápästie, takže vaše ruky zostanú voľné. Revolučné vodítko ovládate pohybom tela - funguje podobne ako bezpečnostný pás v aute. Pokiaľ pes pokojne kráča alebo beží vedľa vašej nohy, Lishinu sa správa ako bežné samonavíjacie vodítko. Lishinu automaticky zastaví lano, akonáhle zistí, že sa váš pes rýchlo pohybuje. Nemôže sa vám teda stať to, čo pri bežnom samonavíjacom vodítku, keď sa lano najprv celé odvíja, pes len naberie rýchlosť a potom silno trhne rukou. Lano môžete zablokovať aj rýchlejším pohybom ruky smerom od psa.
Vodítko oceníte na každej prechádzke so psom, ale najviac si jeho vlastnosti obľúbite pri športovaní a dlhých výletoch. Behanie a turistika v sprievode vášho psa získajú úplne nový rozmer. Lishinu sa vyrába v slovinskej Ľubľane, kde prebiehal aj jeho vývoj. Vybrať si môžete z desiatok rôznych variantov pre malých aj veľkých psov. Môžete si vybrať aj polstrovanú verziu pre psov so sklonom k ťahaniu. Každý Lishinu má vymeniteľné poťahy, takže jeho vzhľad môžete meniť každý deň.

Čo je Lishinu3? Na rozdiel od predchádzajúcich vodidiel je Lishinu3 vybavené tlačidlom, ktoré umožňuje trvalé uzamknutie lana na prispôsobenie jeho dĺžky konkrétnej situácii.

Čo je Lishinu3 3v1? Vodítko je vybavené pútkom na ruku s nastaviteľnou dĺžkou až do 1 metra. Vodítko kombinuje vodítko s voľnými rukami, samonavíjacie vodítko a klasické krátke vodítko. Odporúča sa pre malých psov a vysokých majiteľov.

Čo je vodítko Lishinu3 Bungee? Vodítko je vybavené pružinou. Tlmič nárazov absorbuje napätie, keď pes ťahá. Odporúča sa pre veľké a silné psy so sklonom ťahať.

VLASTNÝ TECHNICKÝ PATENT
Intuitívna automatická brzda, ktorá je súčasťou každého vodítka Lishinu, sa aktivuje pri prudkom pohybe psa alebo vašej ruky. Po uvoľnení napätia na lane sa brzda uvoľní. Túto funkciu si zamilujete. Niet divu, že Lishinu používajú aj špeciálne jednotky amerického námorníctva SEALs.

STVORENÉ PRE ŠPORT
Behajte, prechádzajte sa, užívajte si nordic walking, turistiku alebo cyklistiku so svojím psom. Lishinu je prvé samonavíjacie vodítko vytvorené na šport a aktívny život so psom. Tréning so psom ešte nikdy nebol taký pohodlný, zábavný a cool zároveň!

ZACHYTENIE VAŠEHO PSA NA KRÁTKO
Lishinu je pripravené na situácie, keď potrebujete svojho psa chytiť na krátko, napríklad v blízkosti iného zvieraťa alebo na prechode pre chodcov. Každý Lishinu je vybavený polmetrovou slučkou na ruku, takže máte svojho psa plne pod kontrolou. Verzia Lishinu 3v1 je vybavená slučkou na ruku s nastaviteľnou dĺžkou až 1 meter.

BEZPEČNOSTNÁ SPONA
Začnite si užívať čo najskôr! Lishinu sa na zápästie pripne za pár sekúnd, takže vám zostane čo najviac času na vychutnávanie dobrodružstiev vášho psa. V prípade nebezpečenstva zatiahnite za bezpečnostnú sponu a celé vodítko okamžite odpojte.

PRIPOJENIE KDEKOĽVEK
Lishinu obsahuje mäkký, ergonomický neoprénový remienok na ruku, ktorý vám dokonale padne na ruku, ale môžete ho pripevniť aj kdekoľvek inde, napríklad na nohu stola. Vychutnajte si príjemné chvíle v reštaurácii alebo v prírode, zatiaľ čo váš pes bude v bezpečí. Vďaka tlačidlu môžete nastaviť požadovanú dĺžku lana.

Obsah balenia
Hands-free vodítko, neoprénový popruh na ruku, farebný náhradný kryt, návod.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.