Práve si prehliada 3 zákazníci.
Značka: Aminela
Veľkosť štvornožca: L
Vek: fialová

Aminela popruhové přepínací vodítko 25mm/220cm fialové

Prepínacie vodítko Aminela z nylonového popruhu

Keď sa spojí jednoduchosť s kvalitou, precíznym spracovaním a domácou českou výrobou, vznikajú obojky a vodítka Aminela, ktoré prekvapia svojou jednoduchosťou a pekným dizajnom. Výrobky Aminela vymysleli ľudia, ktorí majú psy, milujú psy a rôzne aktivity s nimi spojené. Snažíme sa vymýšľať výrobky šité na mieru psom a ich majiteľom s ohľadom na funkčnosť, pohodlie a dizajn. S každým novým výrobkom prinášame viac vlastných skúseností a požiadaviek na zlepšenie. Výrobky Aminela sú určené pre všetkých, ktorí uprednostňujú jednoduchý dizajn. Jednoduchosť neznamená nižšiu kvalitu. Mäkké a na dotyk príjemné popruhy sú pevné a kvalitné, precízne prešité. Obojky a vodítka Aminela sa dodávajú v pekných farbách, takže si môžete vytvoriť farebnú súpravu alebo sa pohrať s farbami a vybrať si viacero farieb obojkov a vodítok.

 • Mäkké nylonové vodítko s gombíkom
 • pevné, ale mäkké na dotyk
 • vynikajúce spracovanie
 • robustné šitie
 • pekný dizajn
 • kvalitné kovové komponenty
 • šírka remienka 25 mm
 • dĺžka 220 cm
 • nastaviteľná dĺžka vodítka približne 185 cm, 135 cm a 105 cm
 • farba - fialová
 • 100% český výrobok
Značka: Aminela
Veľkosť štvornožca: L
Vek: fialová

Podrobnosti

Výhodou prepínacieho vodítka je karabína na každom konci vodítka a tri kovové krúžky všité do vodítka v troch vzdialenostiach. Každý prepínač vytvára inú veľkosť rukoväte a priestoru pre psa. Vďaka trom všitým krúžkom máte vodítko v troch dĺžkach - približne 185 cm, 135 cm a 105 cm.


Prepnutím na prvý krúžok získate klasicky malú rukoväť a dlhý priestor pre psa. Prepnutím na druhý krúžok vznikne veľká slučka vhodná na prevesenie cez rameno, čím si uvoľníte ruky a váš domáci miláčik vám bude chodiť takmer pri nohách. Prepnutím na posledný krúžok skrátite vodítko na polovicu a nebudete mať v ruke kopu zamotaného prebytočného vodítka.


Prepínateľné vodítko ponúka veľa možností, môžete ho použiť na jednoduché prechádzky v lese alebo v meste, na výcvik, pomocou dvoch karabín ho môžete prepnúť aj na špeciálne pásy a vodítko použiť na turistiku alebo šport so psom.


Vodítka a obojky Aminela sú vytvorené s maximálnym ohľadom na kvalitu, dobré a pevné spracovanie a pohodlie pre majiteľov a domáce zvieratá. Pri tejto sérii sme vsadili na jednoduchosť, pretože v jednoduchosti je krása.


Značku Aminela vytvoril tím ľudí, ktorí vlastnia jedného alebo viac psov, sú s nimi aktívni, a preto rozumejú ich potrebám a rešpektujú ich požiadavky.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.