Značka: PetKit

Petkit Cozy chladící a hřející pelíšek pro psy a kočky

Termoregulačné lôžko so zvukovou izoláciou a klimatizáciou? To je Petkit Cozy, inteligentná technológia pre zdravý spánok vášho chlpatého priateľa. Teplotný senzor meria okolitú teplotu a podľa nameraných údajov upravuje prostredie v pelechu. Funkcie možno ovládať aj prostredníctvom smartfónu a vďaka monitoru spánkumôžete sledovať odpočinok svojho domáceho maznáčika ako nikdy predtým!

Značka: PetKit
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Čo by dal váš domáci miláčik za posteľ, ktorá mení teplotu podľa jeho potrieb? Najmodernejšia technológia Petkit prichádza s útulným pelechom pre najzdravší odpočinok vášho domáceho maznáčika ! Novinka a svetová novinka: vyskúšajte termoregulačný pelech pre domáce zvieratá, ktorý umožňuje ovládať svoje funkcie prostredníctvom smartfónu!
Hlavné funkcie zariadenia Petkit Cozy  • Teplotný snímač sníma teplotu vonkajšieho prostredia

  • Pri zmene teploty ohrieva alebo ochladzuje vzduch

  • Automaticky udržiava stabilnú teplotu vo vnútri pelechu pre domáce zvieratá

  • Snímač pohybu na zaznamenanie režimu odpočinku

  • Možnosti nastavenia: automaticky/prostredníctvom smartfónu

  • Pre mačky a malé plemená psov

  • Režim spánku prehľadne v aplikácii smartfónu


Petkit Cozy je pelech, ktorý automaticky vyhrieva alebo ochladzuje teplotu vo vnútri pelechu na základe teplotných výkyvov vonku. Nepríjemný chlad alebo teplo už nebudú rušiť spánok vášho domáceho maznáčika a vy doprajete svojmu chlpatému priateľovi zdravý odpočinok.Je to vďaka jedinečnej termoregulačnej technológii, ktorá je v prípade pelechov pre domáce zvieratá úplne výnimočná a prvá na svete. Všetky funkcie možno prednastaviť na automatickú prevádzku alebo ich ovládať podľa potreby prostredníctvom telefónu. Táto jedinečná technológia zaručuje, že funkcie môžete nastaviť odkiaľkoľvek si vyberiete.
Pelech meria okolitú teplotu pomocou citlivého snímača teploty a reaguje na teplotné výkyvy tým, že automaticky začne priestor vyhrievať alebo ochladzovať. Váš domáci miláčik tak vo svojom pohodlnom pelechu vždy odpočíva pri optimálnej teplote, ako mu to vyhovuje.

Vďaka automatickej prevádzke môžete nechať pelech úplne bez dozoru alebo ovládať jeho funkcie na diaľku prostredníctvom aplikácie v smartfóne, kde sa ukladajú aj informácie o množstve a dĺžke odpočinkuvášho domáceho maznáčika .

Príjemný okrúhly tvar mačacieho útočiska je dizajnovo jednoduchý, univerzálny a priamo stvorený pre dokonalé pohodlie vašej mačky. Uzavretý tvar jej poskytuje úkryt a súkromie. Mačací "domček" má presne padnúcu podšívku zo špeciálnej tkaniny, na ktorej bude mačka odpočívať ako na obláčiku.

Termoregulačný pelech pre mačky a psy: budúcnosť je tu!


Aktivujte infračervený snímač a budete presne vedieť, kedy je váš domáci miláčik v pelechu. Monitorovanie prostredia rozlišuje, či fúka, je chladno alebo horúco, a podľa toho upravuje reguláciu vo vnútri pelechu. Špeciálna technológia, ktorá tlmí rušivé zvuky z okolia, dodáva pocit, že tento klimatizovaný pelech pre domáce zvieratá pochádza z budúcnosti!


Ak by vám to nestačilo, stačí posteľ pripojiť k inteligentnej aplikácii a všetko môžete sledovať prostredníctvom vlastného telefónu. Potom budete presne vedieť, kedy a ako dlho mačka odpočíva. Údaje sú v aplikácii usporiadané do "spánkového kalendára".
V aplikácii môžete zapnúť aj teplotné odporúčania, ktoré vám poradia, akú teplotu v mačacom pelechu nastaviť. Prostredie, v ktorom váš chlpatý priateľ odpočíva, môžete ovládať aj na diaľku. Dokonca ani náhla zmena počasia už nespôsobí vášmu domácemu miláčikovi nepokojný spánok!

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.