Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: XXL
Vek: šedá

Pelíšek pro psa Reedog Grey Ring XXL

Pelech pre psov REEDOG Ring je určený pre tých, ktorí hľadajú pre svojho domáceho miláčika niečo neobvyklé, luxusné a zároveň pohodlné. Ak ste aj vy milovníkom oblých tvarov, pelechy pre psov REEDOG Ring sú určené práve pre vás. Kvalitný a luxusný dizajn pelechu pre psa zaručí vášmu psovi nerušený spánok a sladké psie sny .

Značka: Reedog
Veľkosť štvornožca: XXL
Vek: šedá

PodrobnostiPelech pre psov REEDOG Ring je určený pre tých, ktorí hľadajú pre svojho domáceho miláčika niečo neobvyklé, luxusné a zároveň pohodlné. Ak ste aj vy milovníkom oblých tvarov, pelechy pre psov REEDOG Ring sú určené práve pre vás. Kvalitný a luxusný dizajn pelechu pre psa zaručí vášmu psovi nerušený spánok a sladké psie sny .


Pelechy Ringo sú vyrobené z vysokokvalitnej kordúrovej tkaniny, ktorá odoláva poškriabaniu a všetkým nečistotám. Výhodou je jednoduchá údržba pelechu - poťah stačí jednoducho vybrať a vyprať v práčke.Pelech pre psov Reedog je vhodný pre malých, stredných aj veľkých psov. Pre každého sa tu niečo nájde!
Môžete si vybrať z niekoľkých vzorov a veľkostí. S výberom správnej veľkosti vám pomôže nasledujúca tabuľka. (*Naše pelechy pre psov Reedog sú šité ručne, preto sa môže stať, že sa veľkosť bude mierne líšiť, ale maximálne len o 2 - 4 cm.)Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.