Práve si prehliada 8 zákazníkov.
Novinka
Obojek TAMER Softy - 4,3 x 40-46 cm - černomodrý 1 ks
Značka: Tamer
Vek: Čierna
Veľkosť balenia: 1 kus

Obojek TAMER Softy - 4,3 x 40-46 cm - černomodrý 1 ks

Kvalitný obojok navrhnutý pre maximálne pohodlie vášho psa.
Značka: Tamer
Vek: Čierna
Veľkosť balenia: 1 kus
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

Materiál vhodný do všetkých podmienok
Goliere sú vyrobené z perforovanej peny EVA (etylénvinylacetát). Ide o rovnaké materiály ako pri horolezeckom vybavení. Vyznačuje sa extrémnou ľahkosťou a vynikajúcou pevnosťou. Okrem toho je šitie zabezpečené vysokopevnostnými stehmi, za kvalitu a odolnosť dáme ruku do ohňa.
Vysoká pevnosť v ťahu
Trojbodový podporný systém zaisťuje rozloženie sily tak, aby nebola namáhaná len pracka, ale celkovo tri pevnostné body. Vďaka tomu je ťah na pracku tretinový a obojok je veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu. Materiál je mäkký, ale nestráca svoj tvar. Obojok je preto bezpečný aj v ťahu, napríklad ak chce váš pes ísť niečo skontrolovať, ale nechce na vás čakať.
Originálny športový dizajn
Športový dizajn v kombinácii s modernými materiálmi robí z tohto obojku univerzálny doplnok pre vášho psa. Má skvelé funkčné vlastnosti v exteriéri a v spoločnosti vyzerá naozaj štýlovo. Špeciálna pena EVA navyše neabsorbuje vodu a vďaka perforácii (dirke) je veľmi priedušná, takže psovi nebude horúco ani po výdatnom kúpeli v potoku.
Veľmi jednoduchá údržba
Obojok možno prať v práčke, ale na bežné znečistenie zvyčajne stačí opláchnutie hadicou. Materiály sú málo nasiakavé a ľahko sa čistia. Navyše sú stálofarebné, len tak nevyblednú.
Ručná výroba v Českej republike
Každý golier sa ručne vyrába v našej českej manufaktúre v Kolíne.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.