Práve si prehliada 3 zákazníci.
Novinka
Bunda TRIXIE Explore Winter Coat Black XS 30 cm
Značka: Trixie
Vek: Čierna
Veľkosť balenia: 30 cm

Bunda TRIXIE Explore Winter Coat Black XS 30 cm

Bunda so špeciálnou vnútornou podšívkou, ktorá odráža telesné teplo. Obvod pása: 28-48 cm, obvod krku: 32-38 cm. Dĺžka (meraná od kohútika po koreň chvosta) 30 cm.
Značka: Trixie
Vek: Čierna
Veľkosť balenia: 30 cm
Momentálne nedostupné

Podrobnosti

- nylon/polyester
- možno kombinovať s postrojom pomocou vodotesného zipsu v zadnej časti
- odolný voči vetru
- reflexné časti
- sťahovacie šnúrky pri krku
- brušný popruh s prackou, plynulo nastaviteľný
- so zapínaním na suchý zips v oblasti hrudníka
- podšité zadné pútka na nohy

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.
Trixie

Vaše psy si zaslúžia len to najlepšie a Trixie to vie. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a vášni pre zvieratá sa stali dôveryhodným partnerom miliónov majiteľov psov na celom svete. Každý pes je jedinečný a má špecifické potreby. Spoločnosť Trixie to chápe a ponúka širokú škálu výrobkov pre rôzne chute a potreby. Máme všetko, čo potrebujete pre šťastného a zdravého psa, od výživy až po doplnky a hračky. Značka sa snaží vytvárať výrobky, ktoré psov nielen potešia, ale aj prispejú k ich zdraviu a pohode.

Slečna se psem Trixie

Všetky výrobky Trixie pre psov sú starostlivo testované a navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Vaše psy si zaslúžia len to najlepšie a my sa to snažíme dosiahnuť každým výrobkom, ktorý opustí našu dielňu. Pokiaľ ide o pohodlie a bezpečnosť vášho psa pri venčení, postroje Trixie sú tou správnou voľbou. Postroj Trixie je navrhnutý s ohľadom na ergonómiu a pohodlie a zaručuje, že váš čas strávený vonku bude plný radosti a bezpečia. Teraz je ideálny čas pridať sa k rodine Trixie. Doprajte svojmu domácemu miláčikovi to najlepšie a zažite spolu dobrodružstvo plné lásky a starostlivosti. Trixie - pretože váš domáci miláčik si zaslúži to najlepšie.

PREČO TRIXIE?

Jednoduchou, ale správnou odpoveďou je široký sortiment. Ak hľadáte niečo, čo vášmu domácemu miláčikovi uľahčí život, Trixie je tá správna voľba. Sortiment zahŕňa všetko od obojkov až po prepravky a pochúťky či krmivo. Pozrite si nás a nájdite presne to, čo potrebujete!