Práve si prehliada 3 zákazníci.
Značka: Iams
Vek: senior
Chuť: Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Veľké, stredná
Zdravie a diéta: bez obmedzení

IAMS for Vitality Senior Cat Food with Fresh Chicken

Krmivo IAMS for Vitality pre staršie mačky s čerstvým kuracím mäsom je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré podporuje sedem znakov zdravej vitality a zabezpečuje zdravú kožu a lesklú srsť.
Značka: Iams
Vek: senior
Chuť: Kuracie mäso
Veľkosť vreca: Veľké, stredná
Zdravie a diéta: bez obmedzení

Podrobnosti

Krmivo IAMS for Vitality pre staršie mačky je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré si váš domáci miláčik zamiluje a bude mu chutiť. Naša nová a vylepšená receptúra pre staršie mačky s čerstvým kuracím mäsom je založená na kvalitných živočíšnych bielkovinách starostlivo vybraných tak, aby podporovali sedem znakov zdravej vitality mačiek. Aby boli mačky zdravé, aktívne a plné energie, naše lahodné receptúry obsahujú až 88 % kuracieho mäsa (z celkového množstva bielkovín).
Naším záväzkom je poskytovať mačkám špecializované krmivo so skvelou chuťou, ktoré si váš domáci miláčik úplne zamiluje a ktoré podporuje všetkých sedem znakov zdravej vitality. Pri čistení mačacieho záchoda oceníte zdravé trávenie vďaka optimálnej kombinácii vlákniny, prebiotík a repnej drene. Pripravte sa na to, že vaša mačka bude skákať a voľne pobehovať. A to vďaka kvalitným bielkovinám a dôležitým minerálom, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé svaly a kosti. Vďaka vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín môžete obdivovať zdravú kožu a lesklú srsť vašej mačky. Naše receptúry sme vyvinuli tak, aby znižovali pH v močovej sústave a udržiavali ju zdravú. Kombinácia antioxidantov s vitamínom E posilňuje imunitu, takže ju počas vašich výletov nič neohrozí. A keď ju počujete chrumkať naše granule s vyváženými minerálmi v každom súste, môžete si byť istí, že bude mať silné a zdravé zuby. Navyše naše krmivo obsahuje dôležité živiny, ako je taurín pre zdravé srdce, takže váš domáci miláčik vám nikdy neprestane prejavovať lásku.
Krmivo IAMS podporuje sedem znakov zdravej vitality, ktoré môžete s radosťou pozorovať každý deň.

Pokyny na kŕmenie: pozrite si tabuľku na obale.

Zloženie: Sušené mäso a mliečne výrobky: Sušené kuracie a morčacie mäso 42 % (kuracie mäso 25 %, prírodný zdroj taurínu), kukurica, cirok, čerstvé kuracie mäso (4,1 %), bravčový tuk, sušená repná dužina (2,4 %), kuracia šťava, kukuričná múčka, fruktooligosacharidy (0,69 %), chlorid draselný, rybí tuk, sušené pivovarské kvasnice, glukosamín (zo živočíšneho tkaniva) (0,04 %).

Kvalitatívne vlastnosti: hrubé bielkoviny 36 %, hrubé oleje a tuky 12,5 %, omega-6 mastné kyseliny 2,5 %, omega-3 mastné kyseliny 0,27 %, hrubý popol 7,3 %, hrubá vláknina 1,9 %, vápnik 1,4 %, fosfor 1,2 %, horčík 0,095 %, taurín 2000 mg/kg.

Hodnotenie

Recenzie môžu písať len overení používatelia, nie je však overené, či si tento konkrétny tovar zakúpili.

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Buďte prvý, kto pridá komentár alebo hodnotenie.